Produkty, ktoré získali ocenenia na prestížnych medzinárodných súťažach. Produkty ohodnotené profesionálnou porotou ľudí, ktorá kládie dôraz na kvalitu, zloženie a výnimočnosť. Za posledné roky sa nám podarilo získať prestížne ceny a uznanie na rôznych častiach krajiny i mimo krajiny.

 • Chilis & Yogy – Mango Masala čili omáčka 100 ml

  6,0 

  Exotická indická mango čili masala omáčka s marhuľami, červenou kápiou a medom

  Naša exkluzívna indická mango masala omáčka je presne to, čo váš jazyk potrebuje. Táto omáčka spája kúzlo indických korenín s osviežujúcou sladkosťou manga, zrelých marhúľ a príjemnou pikantnosťou čili papričiek. Med pridáva jemnú sladkosť, ktorá omáčku dokonale zaoblí.

 • Chilis BBQ omáčka 100 ml – pikantná barbeque omáčka

  6,0 

  Chilis BBQ omáčka – neodolateľná chuť a aroma pre dokonalý grilovací zážitok. Vyskúšajte ju ešte dnes a obohaťte svoje grilovacie jedlá o novú dimenziu chuti. Ak hľadáte perfektnú pálivú BBQ omáčku, ktorá nie je ako kečup alebu paradajková šťava, tak táto omáčka je presne pre vás. Zaplaví vás príjemný pocit tepla a v ústach zažijete dokonalý koncert delikátnych, postupne sa rozplývajúcich štipľavých chutí.

  Tento produkt získal bronzovú medajlu na súťazi Maďarské chute 2022.

 • Chilis Pineapple omáčka 50 ml – ananásová chilli omáčka

  5,0 

  Lahodná chuť sladkého ananásu a medu je okorenená kyslým citrónom a štipľavým chilli Moruga Scorpion. Doprajte si slastný koncert jednotlivých chutí, ktoré sa postupne rozvíjajú na jazyku. Ananás je jediné ovocie z našich ingrediencií omáčok, ktorú nevieme dopestovať, ale do tejto omáčky sme si vyberali iba tie ozaj zrelé a sladké.

  Na prestížnej súťaži v USA The International Flavor Awards-Spicey Flave v kategórii SALSA-FRUIT produkt Pineapple získal tretie miesto zo stoviek produktov.

 • Chilis RED omáčka 50 ml – moruga scorpion a carolina reaper

  5,0 

  Naša najvyhľadávanejšia omáčka, s príjemnou grilovanou paprikovou príchuťou. Carolina Reaper patrí medzi najpálivejšie chili na svete. V kombinácii s výraznou chuťou Moruga Scorpion chili papričiek pocítite doslova explóziu tepla a pikantných chutí, ktoré postupne odznievajú a zanechajú vo vás nezabudnuteľný gurmánsky zážitok.

  Tento produkt získal bronzovú medajlu na súťazi Maďarské chute 2020.

 • Chilis Salsa omáčka 100 ml z habanero chilli na mexický štýl

  6,0 

  Do tejto omáčky sme použili tie najchutnejšie paradajky z našej záhrady a habanero papričky. Rímska rasca, koriander  a limetka doľadia chuť tejto omáčky. Výborne hodí nielen k mäsu, ale aj ku grilovanej zelenine alebo ovociu. Skúste ňou ochutiť špagety a preneste sa do inej dimenzie!

  Na top USA súťaži Scovie awards v kategórii Salsa-Habanero produkt Salsa získal druhé miesto zo stoviek produktov!

 • Chilis Sweet & Sour omáčka 100 ml – sladkokyslá omáčka

  6,0 

  Chilis Sweet & Sour omáčka prináša dokonalú kombináciu sladkosti a kyslosti, ktorá osvieži chuťové poháriky každého milovníka kuchyne. Táto omáčka má vynikajúcu textúru a príjemnú arómu, ktoré dotvárajú jej chuťový zážitok.

  Ideálna na dochutenie mnohých ázijských jedál, ako napríklad kung pao, thajských kuracích karií, ale aj grilovaných mäsových špízov. Táto omáčka je balená v praktickej fľaštičke o objeme 100 ml, takže ju môžete mať vždy po ruke a ľahko použiť podľa svojich predstáv.