Produkty, ktoré získali ocenenia na prestížnych udalostiach. Produkty ohodnotené profesionálnou porotou ľudí, ktorá kládie dôraz na kvalitu, zloženie a výnimočnosť. Za posledné roky sa nám podarilo získať prestížne ceny, diplomy a uznanie na rôznych častiach krajiny i mimo krajiny.

 • Chilis Pineapple omáčka 50 ml

  5,0 

  Lahodná chuť sladkého ananásu a medu je okorenená kyslým citrónom a štipľavým chilli Moruga Scorpion. Doprajte si slastný koncert jednotlivých chutí, ktoré sa postupne rozvíjajú na jazyku. Ananás je jediné ovocie z našich ingrediencií omáčok, ktorú nevieme dopestovať, ale do tejto omáčky sme si vyberali iba tie ozaj zrelé a sladké. Na prestížnej súťaži v USA The International Flavor Awards-Spicey Flave v kategórii SALSA-FRUIT produkt Pineapple získal tretie miesto zo stoviek produktov.

 • Chilis RED omáčka 50 ml

  5,0 

  Naša najvyhľadávanejšia omáčka, s príjemnou grilovanou paprikovou príchuťou. Carolina Reaper patrí medzi najpálivejšie chili na svete. V kombinácii s výraznou chuťou Moruga Scorpion chili papričiek pocítite doslova explóziu tepla a pikantných chutí, ktoré postupne odznievajú a zanechajú vo vás nezabudnuteľný gurmánsky zážitok. Tento produkt získal bronzovú medajlu na súťazi Maďarské chute 2020.

 • Chilis Salsa omáčka 100 ml

  6,0 

  Do tejto omáčky sme použili tie najchutnejšie paradajky z našej záhrady a habanero papričky. Rímska rasca, koriander  a limetka doľadia chuť tejto omáčky. Výborne hodí nielen k mäsu, ale aj ku grilovanej zelenine alebo ovociu. Skúste ňou ochutiť špagety a preneste sa do inej dimenzie! Na top USA súťaži Scovie awards v kategórii Salsa-Habanero produkt Salsa získal druhé miesto zo stoviek produktov!

 • Chilis Sweet & Sour omáčka 100 ml

  6,0 

  Sladkokyslú omáčka na áziský štýl odporúčame na marinovanie mäsa, ale aj k hotovým jedlám na dochutenie. Inšpirácie sme získali z našich dovoleniek na ďalekom východe, ktoré teraz prinášame na váš stôl. Japonské sake, sezámový olej, sójová omáčka v správnom pomere s cayenne papričkami pre milovníkov azijských chutí. Na prestížnej súťaži v USA The International Flavor Awards-Spicey Flave v kategórii HOT SAUCE-ASIAN produkt Sweet & Sour získal tretie miesto zo stoviek produktov.