Ak hľadáte jemné alebo ostrejšie pálivé chute, tak sú potom tieto produkty stvorené pre Vás. Pri našich omáčkach Vás zaplaví príjemný pocit tepla v ústach a zažijete koncert delikátnych, postupne sa rozplývajúcich štipľavých chutí.

 • Chilis BBQ omáčka 100 ml

  6,0 

  Ak hľadáte perfektnú pálivú BBQ omáčku, ktorá nie je ako kečup alebu paradajková šťava, tak táto omáčka je presne pre vás. Zaplaví vás príjemný pocit tepla a v ústach zažijete dokonalý koncert delikátnych, postupne sa rozplývajúcich štipľavých chutí.

 • Chilis Cayenne extract omáčka 100 ml

  6,0 

  Jemne pikantnú chuť dodáva tejto lahodnej omáčke extrakt z červených chilli papričiek Capsicum Frutescens. Pravé kajenské korenie sa používa aj ako afrodiziakum. Pripravte pikantnú večeru svojej polovičke!

 • Chilis Chocolate habanero extract omáčka 50 ml

  5,0 

  Túto omáčku varíme 6 hodín, aby sa aj  zo semienok uvoľnili oleje.  Praktické kvapkátko zabezpečuje precízne dávkovanie a pohodlné používanie. Chillis Habanero Chocolate sa vyznačuje výraznou štipľavou chuťou, preto dochucujte zvoľna a opatrne!

 • Chilis Extra omáčka 50 ml

  5,0 

  Skutočne extra pálivá chili omáčka, ktorú odporúčame profesionálom. Vyrobené s červeným vínom cabernet savignon. Táto mimoriadne pálivá chili omáčka vo vás zapáli oheň. Najprv pocítite jolokiu, potom štipľavú chuť morugy ktorá začne naberať na intenzite, a bude sa stále stupňovať, až budete mať pocit, že sa to nikdy neskončí. Moruga Scorpion a Bhut Jolokia patria medzi extra pálivé chilli papričky, preto naozaj stačí iba štipka tejto exkluzívnej domácej pochúťky.

 • -9%

  Chilis Extra yellow omáčka 50 ml

  5,0 

  Čerstvú chuť žltej morugy s kurkumou nájdete v tejto chilli omáčke. Odporúčame pre profesionálov štipľavých chutí, nakoľko podieľ morugy je nad 90%! Táto omáčka má výraznú a prenikavú citrusovú arómu. Pálivosť pri konzumácii nie je nárazová, ale postupne zosilňuje. Plnú a chuť a arómu oceníte na jazyku až po odznení pálivosti.

 • Chilis Ginger & Garlic omáčka 50 ml

  5,0 

  Zázvor, cesnak a pálivé chilli je kombinácia, ktorú ocenia iba praví gurmáni. Tri výrazné chute, decentne zjemnené sladkým medom, lákajú na ochutnanie. Druhé meno tejto omáčky by mohlo byť “antivirus”. Pozriete sa  na ingrediencie, a pochopíte 😉

 • Chilis Pineapple omáčka 50 ml

  5,0 

  Lahodná chuť sladkého ananásu a medu je okorenená kyslým citrónom a štipľavým chilli Moruga Scorpion. Doprajte si slastný koncert jednotlivých chutí, ktoré sa postupne rozvíjajú na jazyku. Ananás je jediné ovocie z našich ingrediencií omáčok, ktorú nevieme dopestovať, ale do tejto omáčky sme si vyberali iba tie ozaj zrelé a sladké. Na prestížnej súťaži v USA The International Flavor Awards-Spicey Flave v kategórii SALSA-FRUIT produkt Pineapple získal tretie miesto zo stoviek produktov.

 • Chilis Plum omáčka 50 ml

  5,0 

  Lahodné tóny slivky sú zvýraznené limetkou, badiánom, škoricou a pálivou chuťou jolokia chili papričiek. Omáčka výborne dochutí nielen mäso, ale aj grilovanú zeleninu. Vynikajúca je k mäsu z diviny ktorej pridá štipľavú chuť.

 • Chilis Pumpkin omáčka 100 ml

  6,0 

  Krásnu oranžovú farbu dodáva tejto extra pálivej omáčke tekvica z našej záhrady a chilli papričky Habanero. Sladká chuť medu vytvára so štipľavým chilli jedinečnú chuť, ktorú nájdete iba u nás. Tekvicu pečieme posipané muškátovými orieškami a hnedým cukrom, rozmixujeme a pridáme ostatné ingrediencie takto vznikne chuť na ktorú si nezapomenete.

 • Chilis RED omáčka 50 ml

  5,0 

  Naša najvyhľadávanejšia omáčka, s príjemnou grilovanou paprikovou príchuťou. Carolina Reaper patrí medzi najpálivejšie chili na svete. V kombinácii s výraznou chuťou Moruga Scorpion chili papričiek pocítite doslova explóziu tepla a pikantných chutí, ktoré postupne odznievajú a zanechajú vo vás nezabudnuteľný gurmánsky zážitok. Tento produkt získal bronzovú medajlu na súťazi Maďarské chute 2020.

 • Chilis Salsa omáčka 100 ml

  6,0 

  Do tejto omáčky sme použili tie najchutnejšie paradajky z našej záhrady a habanero papričky. Rímska rasca, koriander  a limetka doľadia chuť tejto omáčky. Výborne hodí nielen k mäsu, ale aj ku grilovanej zelenine alebo ovociu. Skúste ňou ochutiť špagety a preneste sa do inej dimenzie! Na top USA súťaži Scovie awards v kategórii Salsa-Habanero produkt Salsa získal druhé miesto zo stoviek produktov!

 • Chilis Sweet & Sour omáčka 100 ml

  6,0 

  Sladkokyslú omáčka na áziský štýl odporúčame na marinovanie mäsa, ale aj k hotovým jedlám na dochutenie. Inšpirácie sme získali z našich dovoleniek na ďalekom východe, ktoré teraz prinášame na váš stôl. Japonské sake, sezámový olej, sójová omáčka v správnom pomere s cayenne papričkami pre milovníkov azijských chutí. Na prestížnej súťaži v USA The International Flavor Awards-Spicey Flave v kategórii HOT SAUCE-ASIAN produkt Sweet & Sour získal tretie miesto zo stoviek produktov.